نخستین نشست از سلسله نشست های چهارمین دوره همایش " جرثقیل ها ، لیفتینگ و صنایع وابسته" در تاریخ 22/04/1395 در محل هتل اسپیناس برگزار خواهد گردید.

به گزارش دبیرخانه همایش جرثقیل ها و لیفتینگ، اولین دوره از نشست های مشترک همایش " جرثقیل ها، لیفتینگ و صنایع وابسته" در محل هتل اسپیناس برگزار خواهد شد. این نشست که با هدف هماهنگی بین نهادهای ذیربط در این حوزه برگزار خواهد شد، پیش درآمدی است برای چهارمین دوره همایش " جرثقیل ها، لیفتنیگ و صنایع وابسته" که در 3 و 4 شهریورماه سال جاری در پژوهشگاه صنعت نفت تهران برگزار می شود.

نظر به ضرورت رعایت ایمنی و ترویج فرهنگ استاندارد سازی و نقش مهم و بی بدیل آن در کاهش حوادث مرتبط ، که خسارات مالی و جانی را در بر دارد، بدینوسیله نشستی جهت به اشتراک گذاشتن تجربیات، نقطه نظرات و اطلاعات مرتبط در این حوزه تشکیل می گردد .

نشست مشترک همایش، به همت دبیرخانه همایش استاندارد جرثقیل ها، شرکت بازرسی فنی هیرسا کیفیت پاسارگاد PHQ به عنوان همکار رسمی سازمان ملی استاندارد (مرکز ملی تایید صلاحیت ) و دارنده پروانه فنی مهندسی از وزارت صنعت معدن و تجارت برگزار می گردد و در آن نمایندگانی از بخش های وزارتی، تولیدکنندگان، کارفرمایان حضور خواهند داشت. برخی از حاضرین شامل روابط عمومی وزارت نفت، وزارت صنعت و معدن و تجارت، سازمان صنعت معدن تجارت استان تهران -سازمان ملی استاندارد ، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، به همراه تنی چند از عرضه کنندگان و واردکنندگان حضور خواهند داشتند. در ادامه سلسله نشست های این همایش، دو نشست دیگر نیز برگزار خواهد شد. کسب اطلاعات بیشتر وبسایت همایش PHQevents.com یا تماس با تلفن دبیرخانه همایش 02188930943 امکانپذیر است