شرکت فولاد خوزستان با تولید3.6 میلیون تن فولاد خام، دومین قطب تولید فولاد در کشور می باشد. این شرکت جهت رسیدن به تولید 5 میلیون تن، طرح های افزایش ظرفیت ریخته گری ها و اجرای یک ماشین ریخته گری اسلب را در اولویت برنامه های خود قرار داده که به دنبال آن، افزایش فضای انبارهای شمش مد نظر قرار گرفته است.

جهت جابه جائی اسلب ها و بارگیری آن ها بر روی واگن و کامیون ، با انجام مطالعاتی، استفاده از جرثقیل سقفی و دروازه ای که گزینه اول غالب شرکت ها می باشد انتخاب شد. در مطالعات تکمیلی چند اشکال در طرح اولیه مشاهده گردید. با انجام ارزیابی های فنی و اقتصادی، شبیه سازی ترافیکی، مدیریت ریسک تأمین، تعمیرات و نگهداری، لحاظ نمودن مسائل پدافند غیر عامل و مدیریت بحران (رکود بازار ،تحریم ها ،...) ماشین لیفت و انتقال بارهای سنگین، به نام ریچ استاکر که در بنادر جهت جابه جایی کانکس ها استفاده می شود انتخاب و با تغییر کلگی آن جهت جابه جایی و بارگیری انواع شمش مورد استفاده قرار گرفت.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

برای رزرو غرفه و همچنین شرکت در همایش می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با دبیرخانه همایش و نمایشگاه جرثقیل، لیفتراک، لیفتینگ و صنایع وابسته در ارتباط باشید :


021moshaver

02166742837

یا

شماره موبایل

09128898594

متصل بِه تمام شبکه های موبایل

یا

وبسایت

Www.PHQevents.com

مراجعه و

ثبت نام کنید