خبرگزاری آریا- حضور بیش از 80 درصد از شرکت های فعال لیفتینگ درچهارمین همایش و نمایشگاه سالانه استاندارد و ایمنی جرثقیل ها، لیفتراک ها، بالابرها تجهیزات باربرداری و صنایع وابسته که در تاریخ3 و 4 شهریور 1395 توسط بازرسی فنی جرثقیل و مرکز اموزش های حرفه ای هیرسا کیفیت و تحت حمایت وزارت
به گزارش خبرگزاری آریا ،صنعت معدن تجارت و سازمان ملی استاندارد و حمایت علمی سیویلیکا و پایگاه علمی جهاد دانشگاهی در محل پژوهشگاه صنعت نفت در شهر تهران برگزار می شود.
چهارمین همایش و نمایشگاه تاورکرین ها-جرثقیل های برجی جرثقیل های سقفی و دروازه ای و جرثقیل های ماشینی-متحرک لیفتراک ها و بالابرها و صنایع وابسته همچون فروشندگان و واردکنندگان سیم بکسل، تابلو های برق جرثقیل ، فروشندگان و وارد کنندگان شگل، تسمه ، زنجیر کمک بالابری برگزار خواهد شد.
مهندس رضا عبدی رئیس چهارمین همایش و نمایشگاه سالانه استاندارد و ایمنی جرثقیل ها، لیفتراک ها، تجهیزات باربرداری و صنایع وابسته در ادامه در خصوص اینکه علت اصلی تشکیل این گردهمایی و اینکه چقدر برگزاری این گونه گردهمایی در بالابردن سطح کارشناسان و صاحبنظران این حرفه مفید خواهد بود گفت : هدف از برگزاری این همایش این است که ما بتوانیم وضعیت موجود در کشور و دانش علمی از لحاظ تجهیزات شناسایی کنیم و از اعمال شتاب زده و عجولانه که باعث ضربه زدن به این صنعت می شود پیشگیری کنیم همچنین محورهایی نظیرافزایش سطح استاندارد های ایمنی و بازرسی فنی جرثقیل ها و صنعت حمل و انتقال بار "لیفتینگ" ،بررسی حوادث سالانه در سطح بافت شهری و صنعتی سراسر کشور و بافت، بررسی راهکار ها و روش های کشور های پیشرفته را بازگو خواهیم کرد.
وی تصریح کرد: از دیگر موضوعاتی که قرار است در این گردهمای داشته باشیم می توان به استانداردهای قبل از نصب وبهره برداری، در زمان استفاده أولیه ، بعد از بهره برداری و دوره ایی ،تعمیرات و نگهداری،اپراتوری و ریگری،ایمنی و پدافند غیرعامل HSE،حوادث و بحران ها،مدارک فنی و دفترچه های راهنما،استاندارد های طراحی و ساخت، ایمنی و آتش نشانی اشاره کرد.
عبدی درباره علت اصلی تشکیل این گردهمایی گفت:با توجه به فعالیت سال های گذشته ، از طریق به روز رسانی اطلاعات و تجربیات کشور های پیشرفته و همچنین حضور مهمان های از کشورهای پیشرفته چون المان و استرالیا و همچنین صنایع استفاده کننده از جرثقیل ها و بالابر ها در کشور و گسترش استاندارد سازی جرثقیل ها کاهش حوادث ناشی از استفاده از جرثقیل ها از جمله جرثقیل برجی- تاورکرین در پروژه های ساختمانی و جرثقیل های سقفی و دروازه ایی در صنایع و جرثقیل های متحرک و ماشینی بوده است و سعی بر ان شده است که از حضور کلیه فعالان حوزه جرثقیل های برجی- تاورکرین، جرثقیل های متحرک و جرثقیل های سقفی دروازه ای و فعالان تجهیزات کمک بالابری اسلینگ، شگل و تسمه بهره کامل جهت اشنایی کلیه فعالان با یکدیگر، برده شده است.
مهندس عبدی تصریح کرد:با توجه به اینکه این همایش در سطح ملی و بین المللی برگزار خواهد شد کارشناسان و صاحب نظران این حرفه می توانند دانش خودشان را بروز رسانی کنند زیرا با دعوت از متخصصان خارج از کشور از جمله امارات،استرالیا،سنگاپور و آلمان توانسته این پل ارتباطی میان صنعت پیشرفته و در حال پیشرفت از جمله کشورمان را برقرار کنیم .
وی گفت:در حال حاضر طول عمر دستگاههای ما تقریبا بالای 12 سال است و این رقم برای برخی از دستگاهها خیلی زیاد است و فاصله بسیار زیادی با استاندارها دارد که در همین خصوص از مسولین مربوطه درخواست داریم که از عملیات های شتاب زده خودداری کنند و در یک چارچوب همکاری و تعامل علمی و اصولی را داشته باشند.
این شامل مواردی همچون قوانین دستگاه های نظارتی می باشد که سال های قبل همکاری های اصولی و فنی با دبیرخانه این همایش داشته اند .
رئیس این همایش و نمایشگاه در پایان تاکید کرد: 80 درصد ازشرکت های فعال در زمینه لیفتینک و ارایه دهنده تجهیزات مدرن و بروز دنیا در این گردهمایی دارای نمایشگاه و غرفه هسستند.
چهارمین همایش و نمایشگاه سالانه استاندارد و ایمنی جرثقیل ها، لیفتراک ها، تجهیزات باربرداری و صنایع وابسته 4و3 شهریورماه امسال در پژوهشکده صنعت نفت برگزار می شود .
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 88930943 و یا به سایت WWW.PHQEVENTS.COM مراجعه نمایند .
لازم به ذکر است تلفن متصل به شبکه های اجتماعی موبایل با شماره 09128898594 در دسترس می باشد.
دبیر خانه دائمی همایش با عنوان سأمانه تلفنی ٠٢١مشاور در طول سال پاسخگو علاقه مندان می باشد ، برای تماس با این سأمانه کافی است حروف لاتین مشاور را بر روی صفحه کلید شماره گیری فرمایید . 021moshaver

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

برای رزرو غرفه و همچنین شرکت در همایش می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با دبیرخانه همایش و نمایشگاه جرثقیل، لیفتراک، لیفتینگ و صنایع وابسته در ارتباط باشید :


021moshaver

02166742837

یا

شماره موبایل

09128898594

متصل بِه تمام شبکه های موبایل

یا

وبسایت

Www.PHQevents.com

مراجعه و

ثبت نام کنید